Everton bliski zakontraktowania nowego defensora. Ubiegł londyńskie kluby

Everton bliski zakontraktowania nowego defensora. Ubiegł londyńskie kluby
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Nicolò Schira

Everton ustalił warunki indywidualnej umowy z Gabrielem Magalhãesem z Lille OSC - przekonuje Nicolò Schira.

Środkowy obrońca wzbudził duże zainteresowanie swoją osobą za sprawą regularnych występów w barwach francuskiego klubu i od pewnego czasu był obserwowany przez wysłanników takich drużyn jak Everton, Tottenham czy Arsenal.

Spośród nich na dalszy rozwój talentu Brazylijczyka nie zdecydowali się czekać przedstawiciele „The Toffees”, którzy zgodnie z informacjami przekazanymi przez Nicolò Schirę, osiągnęli już pełne porozumienie z 22-latkiem w kwestii warunków indywidualnego kontraktu i teraz muszą jeszcze porozumieć się z Lille OSC w sprawie wysokości kwoty odstępnego.

Nieoficjalnie mówi się, że zespół z Ligue 1 zgodzi się na sprzedaż swojego podstawowego piłkarza po otrzymaniu oferty opiewające na 30-35 milionów euro.

Jeżeli oba kluby wypracują zadowalające stanowisko w sprawie transferu Gabriela Magalhãesa, to ten podpisze umowę z Evertonem ważną do końca czerwca 2025 roku.

Środkowy obrońca wystąpił w 34 spotkaniach Lille OSC w trwających rozgrywkach i zdobył w nich jednego gola.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Transfermarkt: 24 najwyżej wycenianych zawodników z Premier League Transfermarkt: 24 najwyżej wycenianych zawodników z Premier League OFICJALNIE: Real Madryt obniża wynagrodzenia OFICJALNIE: Real Madryt obniża wynagrodzenia Schalke 04 chce Milika. Na stole 25 milionów euro Schalke 04 chce Milika. Na stole 25 milionów euro Najładniejsze koszulki w historii [France Football] Najładniejsze koszulki w historii [France Football] OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Ligi od trzeciej w dół anulowane OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Ligi od trzeciej w dół anulowane Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy