Ewerthon wraca do Bundesligi!

Ewerthon wraca do Bundesligi!
Redakcja
Redakcja
Źródło: Borussia.com.pl

Wszystko wskazuje na to, że pertraktacje na linii Stuttgart - Saragossa znalazły pozytywne zakończenie i od nowego sezonu ponownie ujrzymy Ewerthona na niemieckich boiskach. Były piłkarz Borussii Dortmund ma ju(...)

Wszystko wskazuje na to, że pertraktacje na linii Stuttgart - Saragossa znalazły pozytywne zakończenie i od nowego sezonu ponownie ujrzymy Ewerthona na niemieckich boiskach. Były piłkarz Borussii Dortmund ma jutro dołączyć do swojego nowego zespołu, który przebywa na obozie w austriackim Irdning.

Zastępcą Ewerthona w Saragossie ma być jego rodak - Ricardo Oliveira, który wraca do Hiszpanii po nieudanym epizodzie w barwach włoskiego AC Milan.
Więcej na temat: Niemcy Hiszpania

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy