Fabiański trafi do Schalke?

Fabiański trafi do Schalke?
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Sportal

Wiecznie rezerwowy w Arsenalu Londyn Łukasz Fabiański może już w styczniu zmienić barwy klubowe. Polskim bramkarzem zainteresowanie wykazuje Schalke 04 Gelsenkirchen.

Problemy Schalke z bramkarzami to temat, który w Gelsenkirchen ciągnie się od bardzo dawna. Utrata Manuela Neuera na rzecz Bayernu Monachium zrobiła w klubie z Zagłębia Ruhry ogromną dziurę, która nie została załatana do dzisiaj.

Dyrektor sportowy S04 Horst Heldt nie ukrywa, że klub będzie szukał wzmocnienia na pozycji bramkarza. Wśród faworytów na nową "jedynkę" Schalke mówi się o takich golkiperach jak Fabian Giefer, Ron-Robert Zieler czy Kevin Trapp. Teraz do tego grona dołączył nowy piłkarz.

Mowa o Łukaszu Fabiańskim, który nie ma szans na grę w Arsenalu Londyn i jest tylko zmiennikiem Wojciecha Szczęsnego. Wydaje się, że 28-letni Polak zdecydował się w końcu zrobić kolejny krok w swojej karierze. - Łukasz powiedział mi w skrócie, że chce zmienić klub - mówi selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka.

- Wkrótce podejmę decyzję w sprawie mojej przyszłości - przekonuje również Fabiański na łamach jednej z polskich gazet. Wszystko wskazuje na to, że rezerwowy Arsenalu będzie chciał zmienić klub. Jednym z zainteresowanych jest Schalke, które już w styczniu będzie chciało pozyskać nowego bramkarza.

Kontrakt polskiego golkipera z Arsenalem Londyn wygasa po zakończeniu obecnego sezonu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy