Fani Werderu wierzą w Obraniaka

Fani Werderu wierzą w Obraniaka fot. Transfery.info
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Facebook

Ludovic Obraniak przeniósł się podczas ostatniego dnia okienka transferowego z FC Girondins Bordeaux do Werderu Brema. Zakup reprezentanta Polski bardzo ucieszył fanów niemieckiego klubu.

Komentarze kibiców Werderu Brema o Obraniaku są bardzo pozytywne. Niemieccy fani wierzą, że reprezentant Polski wprowadzi do zespołu nową jakość. - Widziałem go kilka razy w akcji. To naprawdę dobry piłkarz. Będzie dla nas wzmocnieniem - pisze jeden z nich.

Obraniak może spodziewać się w Niemczech wielu porównań. Jedno z nich jest związane z numerem ("7") w którym będzie wysępował w Bremie. - Mam nadzieję, że nie będzie z nim tyle problemów co z naszą ostatnią "siódemką" Marko (Arnautoviciem, który odszedł latem do Stoke City). Oby dawał też więcej zespołowi niż Austriak.

Kibice Werderu wierzą również w to, że Ludovic Obraniak będzie nowym Johanem Micoudem, który w Bremie występował przez cztery lata i w swoim czasie był jedną z największych gwiazd klubu. Micoud, podobnie jak reprezentant Polski, przed transferem miał za sobą grę w Bordeaux. Francuz w barwach Werderu rozegrał 123 mecze i zdobył 31 bramek. 

Do największych sukcesów Micouda należało zdobycia mistrzostwa i pucharu Niemiec. Obecnie przed Obraniakem i Werderem  zdecydowanie inne zadania - spokojne utrzymanie i w kolejnych sezonach odbudowa siły bremeńskiego klubu. 

Debiut Ludovica Obraniak już za tydzień. Werder na własnym stadionie zmierzy się z Borussią Dortmund. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy