Faty i zamieszanie wokół niego

Faty i zamieszanie wokół niego
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.channel4.com

Stoper Rennes, Jacques Faty, przyznał w jednym z ostatnich wywiadów, że bardzo chętnie dołaczyłby do swojego brata Ricardo w Romie. <br><br> Młodemu zawodnikowo wraz z końcem sezonu wygasa kontrakt, więc za da(...)

Stoper Rennes, Jacques Faty, przyznał w jednym z ostatnich wywiadów, że bardzo chętnie dołaczyłby do swojego brata Ricardo w Romie.

Młodemu zawodnikowo wraz z końcem sezonu wygasa kontrakt, więc za darmo bedzie mogł odejść do jakiegokolwiek innego klubu.

"Roma nie jest nieosiągalna dla mnie, asystent trenera wypytywał mojego brata o mnie. Przyznaję, że byłaby to wspaniała przygoda"- powiedział Faty.

"Nie wiem czy Mexes odejdzie z klubu, ale rola 3 defensora ( drugim jest Chivu - przyp.) także by mi pasowała" - dodał później sam zainteresowany.

Dość niedawno głośno było o tym, że Faty odejdzie do Juventusu. Francuz bardzo pochlebnie wypowiadał się o tym klubie i przyznawał, ze jego marzeniem jest gra dla bianconerrich. Moim zdaniem widać teraz, że piłkarzowi zależy przedewszystkim na opuszczeniu swojego obecnego klubu, wyższych zarobkach, prestiżu, a to w jakim klubie zagra ma drugorzędne znaczenie. Gdzie znajdzie się Faty w nowym sezonie ? Okaże się to już niebawem ....
Więcej na temat: Francja Włochy

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawoskrzydłowych. Jest reakcja Samuela Eto’o Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawoskrzydłowych. Jest reakcja Samuela Eto’o FourFourTwo: 10 najlepszych playmakerów świata FourFourTwo: 10 najlepszych playmakerów świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy