FC Barcelona: Komunikat w sprawie wyborów prezydenckich [OFICJALNIE]

FC Barcelona: Komunikat w sprawie wyborów prezydenckich [OFICJALNIE] fot. Scottt13 / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Barcelona

Wybór nowego prezydenta FC Barcelony nie zostanie dokonany 24 stycznia.

Odkąd Josep Maria Bartomeu ustąpił ze stanowiska prezydenta FC Barcelony, jasne stało się, że wkrótce dojdzie do nowych wyborów. Miało do nich dojść 24 stycznia.

Już teraz wiadomo, że do tego nie dojdzie. O całej sprawie poinformował sam klub za pośrednictwem oficjalnego komunikatu. Oto jego treść.

„Odbyliśmy zdalne spotkanie z katalońskimi władzami w celu ustalenia szczegółów tego, jak miałyby wyglądać wybory prezydenckie. Ustalono, że w obecnej sytuacji przeprowadzenia głosowania jest niemożliwe, ponieważ socios nie mogą poruszać się między gminami.

Poproszono władze katalońskie o zmiany w obecnym prawie sportowym, bo umożliwić głosowanie korespondencyjne w nowym terminie. Propozycja ma zostać rozważona” - czytamy.

Więcej na temat: Oficjalnie FC Barcelona Hiszpania

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Awantura na treningu Newcastle United. Matt Ritchie obraził Steva'a Bruce'a. Trener „Srok” dążył do konfrontacji z piłkarzem Awantura na treningu Newcastle United. Matt Ritchie obraził Steva'a Bruce'a. Trener „Srok” dążył do konfrontacji z piłkarzem Węgry bez największej gwiazdy w meczu z Polską Węgry bez największej gwiazdy w meczu z Polską EURO 2020 w mniejszej liczbie miast?! UEFA rozważa odebranie turnieju trzem gospodarzom EURO 2020 w mniejszej liczbie miast?! UEFA rozważa odebranie turnieju trzem gospodarzom Serie A: Piotr Zieliński znowu to zrobił. Ładny gol Polaka [WIDEO] Serie A: Piotr Zieliński znowu to zrobił. Ładny gol Polaka [WIDEO] Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy