FC Barcelona nadal chce obrońcę Borussii Dortmund

FC Barcelona nadal chce obrońcę Borussii Dortmund fot. nito / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gabriel Sans [Mundo Deportivo]

Thomas Meunier ponownie wzbudza zainteresowanie FC Barcelony - informuje Gabriel Sans na łamach „Mundo Deportivo”. Strony pozostają w kontakcie.

Od dłuższego czasu jednym z celów transferowym FC Barcelony pozostaje sprowadzenie prawego defensora. Latem udało się wprawdzie sięgnąć po Héctora Bellerína, ale ten na razie okazuje się niewypałem.

Do tego stopnia, że coraz więcej jest przesłane ku temu, że 27-latek po prostu zostanie sprzedany. Pomimo braku regularnej gry zainteresowanie nim jest duże i chce go między innymi AS Roma.

Co w takim wypadku zrobią na Camp Nou? Mówi się, że pozyskanie nowego obrońcy może nastąpić już w styczniu. W związku z tym na radary miał trafić ponownie Thomas Meunier - informuje na łamach „Mundo Deportivo” Gabriel Sans.

Belg będzie bacznie obserwowany przez wysłanników Barcelony na Mistrzostwach Świata w Katarze. Dodatkowo przedstawiciele wicemistrza Hiszpanii nadal pozostają z nim w kontakcie.

On sam jest rzekomo pozytywnie nastawiony do pomysłu transferu i możliwe, że do ruchu dojdzie już w styczniu.

Na korzyść działa fakt, że Meunier jest doświadczony, a dodatkowo stosunkowo tani. Nie powinno być zatem problemów z zarejestrowaniem go do rozgrywek LaLiga.

31-latek rozegrał w tym sezonie dla Borussii Dortmund łącznie 14 meczów, a jego dorobek to jedna asysta. Umowę ma natomiast ważną do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa EA Sports FC 24: Najsilniej uderzający. Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce EA Sports FC 24: Najsilniej uderzający. Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Piłkarze PSG po Le Classique:  Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Piłkarze PSG po Le Classique: Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Dawid Szwarga odbył rozmowę z Sonnym Kittelem Raków Częstochowa: Dawid Szwarga odbył rozmowę z Sonnym Kittelem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy