FC Barcelona: Rakitić wyceniony

FC Barcelona: Rakitić wyceniony fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Marca

FC Barcelona dokonała wyceny Ivana Rakiticia na poziomie 20 milionów euro.

Przerwa spowodowana pandemią koronawirusa powoduje, że wiele klubów będzie w letnim oknie transferowym szukało oszczędności. Do tej grupy zalicza się też Barcelona, która może sprzedać Ivana Rakiticia.

Już zeszłego lata mówiło się, że Chorwat opuści Camp Nou i przeniesie się do Serie A. Tam bardzo mocno o jego względy zabiegał Inter Mediolan. Ostatecznie nic jednak z tego nie wynikło. W lipcu tego roku ma być inaczej.

Oferta z Włoch jest już wprawdzie nieaktualna, ale nie oznacza to, że nie chcą go inne kluby. W jego pozyskanie celują bowiem Atlético Madryt oraz Sevilla. Warto wspomnieć, że w barwach ekipy z Andaluzji występował, zanim trafił do Katalonii.

Zainteresowanie osobą środkowego pomocnika spowodowało, że Barcelona postanowiła dokonać jego wyceny. Działacze doszli do wniosku, że jeśli jakikolwiek klub będzie chciał zakontraktować Rakiticia, musi liczyć się z wydatkiem rzędu 20 milionów euro.

32-latek, który przeniósł się na Camp Nou latem 2014 roku, rozegrał w tym sezonie 31 meczów. Na jego dorobek składają się cztery asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy