FC Barcelona skontaktowała się z utalentowanym skrzydłowym. Ojciec zawodnika potwierdza

FC Barcelona skontaktowała się z utalentowanym skrzydłowym. Ojciec zawodnika potwierdza fot. Alizada Studios / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mundo Deportivo

FC Barcelona przejawia zainteresowanie usługami Stefana Mitrovicia z Crvenej zvezdy - informuje „Mundo Deportivo”. Wieści te potwierdził ojciec zawodnika.

FC Barcelona nie pozyskała w zimowym oknie ani jednego zawodnika. O krok od przenosin na Camp Nou był Julián Araujo, ale klub nie zdążył dostarczyć wszystkich dokumentów, a do finalizacji transakcji zabrakło 18 sekund.

Polityka transferowa lidera LaLigi w pewnym stopniu skupia się na pozyskaniu młodych zawodników, którzy w przyszłości mogą świadczyć o sile zespołu. Tak do drużyny dołączali przecież między innymi Pedri oraz Pablo Torre.

Okazuje się jednak, że poza nimi pod uwagę brani byli też inni, jak między innymi Stefan Mitrović - donosi „Mundo Deportivo”.

20-latek ma za sobą bardzo dobry okres w barwach Crvenej zvezdy a chęć pozyskania go deklarowało wiele zespołów, w tym właśnie FC Barcelona. Rewelacje potwierdził zresztą ojciec piłkarza.

- Muszę potwierdzić, że kontaktowało się z nami kilka klubów, w tym między innymi Barcelona - przyznał.

Okazuje się, że jedna z ekip złożyła nawet za Serba stosowną ofertę, która opiewała na sześć milionów euro. Ruch był jednak niemożliwy do przeprowadzenia ze względów proceduralnych. Mitrović występował bowiem w tym sezonie już w dwóch zespołach.

Od początku rozgrywek jednokrotny reprezentant kraju zanotował łącznie 26 meczów, a jego dorobek to pięć goli oraz trzy asysty.

Jego kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2026 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Victor Osimhen priorytetem transferowym giganta. Sporą rolę może odegrać stary znajomy piłkarza Victor Osimhen priorytetem transferowym giganta. Sporą rolę może odegrać stary znajomy piłkarza Klub Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdżą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Klub Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdżą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy