Fekir o niedoszłych przenosinach do Liverpoolu. „Wypowiedziano wiele kłamstw”

Fekir o niedoszłych przenosinach do Liverpoolu. „Wypowiedziano wiele kłamstw” fot. Real Betis
Mateusz Michałek
Źródło: L'Equipe I Goal.com

Nabil Fekir został zapytany o swój niedoszły transfer do Liverpoolu.

Francuski ofensywny pomocnik był blisko przeprowadzki z Olympique'u Lyon na Anfield w zeszłym roku. Gdy piłkarz przechodził testy medyczne, wydawało się, że transfer już na pewno stanie się faktem. Koniec końców Fekir został w Lyonie, a klubowe barwy zmienił dopiero w tym roku. 26-latek dość niespodziewanie wybrał Real Betis.

- W tej sprawie wypowiedziano wiele kłamstw, które mnie dotykały. Szczególnie, gdy mówiono na temat mojej rodziny. Bolało to zarówno najbliższych, jak i mnie samego.

- Z moim kolanem wszystko jest w porządku. Miałem badania. Czy gdyby faktycznie byłoby z nim tak źle, prezesowi Aulasowi zależałoby na tym, by mnie zatrzymywać? Jeszcze gorsze było to, że ludzie sugerowali, iż do transferu nie doszło z powodu mojej rodziny. To kłamstwo. Muszę jednak z tym żyć.

- Chciałbym wytłumaczyć, dlaczego nie doszło do transferu, ale nie znam prawdy. Po testach medycznych Liverpool stwierdził, że jednak nie podpisze ze mną kontraktu. W pewnym momencie zaczęto przekonywać mnie, że to z powodu kolana, ale trzeba było znaleźć jakąś wymówkę. Badania przeprowadzone w Clairefontaine wykazały, że jest z nim wszystko w porządku. Z kolanem nie było żadnych problemów - powiedział Fekir.

Po przenosinach do Betisu Francuz rozegrał na razie trzy spotkania w LaLiga. Strzelił w nich dwa gole.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy