Ferguson: Rooney nie trafi do PSG

Ferguson: Rooney nie trafi do PSG
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: The Guardian

Alex Ferguson zdementował oficjalnie plotki łączące Wayne'a Rooneya z przenosinami do Paris Saint-Germain. Zdaniem szkockiego szkoleniowca, Rooney zostanie w Manchesterze na co najmniej kolejny sezon.

W ubiegłym tygodniu jeden z przedstawicieli paryskiej drużyny wydał oświadczenie, w którym oznajmił, że transfer Anglika jest już "niemal przesądzony". Ferguson jednak zaprzeczył tym sensacyjnym doniesieniom: - Nie sądzę, aby taka transakcja doszła do skutku - powiedział Szkot.

W środowym starciu ligowym przeciwko West Ham United Rooney został zmieniony w 71 minucie meczu przez Ryana Giggsa. Od razu wywołało to falę spekulacji w angielskiej prasie odnośnie ewentualnych przenosin angielskiego napastnika do Paryża. Oliwy do ognia dolał fakt, że nadal nie doszło do porozumienia pomiędzy włodarzami "Czerwonych Diabłów" a Rooneyem w sprawie podpisania nowego kontraktu.

- Nie będę się wypowiadał w sprawie nowej umowy Rooneya. W środę został zmieniony, ponieważ nie prezentował się najlepiej - natomiast Shinji (Kagawa - przyp. red.) rozgrywał niezłe zawody. W wielu meczach Wayne prezentuje się znacznie lepiej od partnerów z drużyny, jednak na Upton Park tak się nie stało - skwitował Ferguson.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy