Fernandes kolejnym wzmocnieniem Man City

Fernandes kolejnym wzmocnieniem Man City
Redakcja
Redakcja
Źródło: skysports.com

<b>Manchester City zakontraktował zbierającego dobre noty szwajcarskiego pomocnika Gelsona Fernandesa.</b><br><br> Na City of Manchester Stadium doszło do podpisania umowy przez 20-letniego pomocnika, po tym j(...)

Manchester City zakontraktował zbierającego dobre noty szwajcarskiego pomocnika Gelsona Fernandesa.

Na City of Manchester Stadium doszło do podpisania umowy przez 20-letniego pomocnika, po tym jak obie strony ustaliły wysokość odstępnego na poziomie 9,5 mln franków szwajcarskich (ok. 3,8 mln funtów).

A poprzednich miesiącach graczem tym interesowały się ekipy Boltonu i Newcastle United, jednak to drużyna City była najbardziej zdeterminowana.

Fernandes, który jest kapitanem reprezentacji Szwajcarii do lat 21, dołączy do swoich nowych kolegów z drużyny w niedzielę, zanim udadzą się oni na obóz przygotowawczy do Szwecji.

Więcej na temat: Anglia

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Lewandowski: Koniec umowy w 2023 roku? Jestem w stanie grać o wiele dłużej Lewandowski: Koniec umowy w 2023 roku? Jestem w stanie grać o wiele dłużej Real Madryt wytypował następcę Isco. Hitowa wymiana?! Real Madryt wytypował następcę Isco. Hitowa wymiana?! Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy