Fernandes kolejnym wzmocnieniem Man City

Fernandes kolejnym wzmocnieniem Man City
Redakcja
Redakcja
Źródło: skysports.com

<b>Manchester City zakontraktował zbierającego dobre noty szwajcarskiego pomocnika Gelsona Fernandesa.</b><br><br> Na City of Manchester Stadium doszło do podpisania umowy przez 20-letniego pomocnika, po tym j(...)

Manchester City zakontraktował zbierającego dobre noty szwajcarskiego pomocnika Gelsona Fernandesa.

Na City of Manchester Stadium doszło do podpisania umowy przez 20-letniego pomocnika, po tym jak obie strony ustaliły wysokość odstępnego na poziomie 9,5 mln franków szwajcarskich (ok. 3,8 mln funtów).

A poprzednich miesiącach graczem tym interesowały się ekipy Boltonu i Newcastle United, jednak to drużyna City była najbardziej zdeterminowana.

Fernandes, który jest kapitanem reprezentacji Szwajcarii do lat 21, dołączy do swoich nowych kolegów z drużyny w niedzielę, zanim udadzą się oni na obóz przygotowawczy do Szwecji.

Więcej na temat: Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Real Madryt: Szatnia spodziewa się odejścia Zinédine'a Zidane'a Real Madryt: Szatnia spodziewa się odejścia Zinédine'a Zidane'a Finał Ligi Mistrzów zostanie przeniesiony na inny stadion?! Jest oferta Finał Ligi Mistrzów zostanie przeniesiony na inny stadion?! Jest oferta Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy