Fernando Llorente finalizuje odejście z Napoli

Fernando Llorente finalizuje odejście z Napoli fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Carlo Alvino [Twitter]

Fernando Llorente ma zostać nowym zawodnikiem Udinese Calcio, o czym informuje Carlo Alvino.

Z Udinese Calcio pożegna się w najbliższych dniach Kevin Lasagna. Włoch przeniesie się do Hellasu Werona.

Ten ruch spowodował, że działacze klubu postanowili rozejrzeć się za innym napastnikiem. Wydaje się, że szeregi drużyny prowadzonej przez Lucę Gottiego wzmocni Fernando Llorente.

O sprawie poinformował Carlo Alvino. Jego zdaniem władze Udinese i Napoli doszli już do porozumienia w kwestii warunków transferu. W tej chwili od przeprowadzki dzielą Hiszpana już tylko testy medyczne.

Zdaniem dziennikarza doświadczony napastnik przejdzie je w poniedziałek. Jeśli wypadną pomyślnie, powinien parafować kontrakt z nowym klubem.

Lllorente to wychowanek Athletic Club. W swojej karierze był też związany między innymi z Juventusem, Sevillą, Swansea City oraz Tottenhamem.

Do Neapolu trafił we wrześniu 2019 roku. Od tamtej pory rozegrał łącznie 29 spotkań. Jego dorobek to cztery bramki i jedna asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy