Fernando Torres z awansem. Nagroda za tytuł

Fernando Torres z awansem. Nagroda za tytuł fot. ANP/SIPA USA/PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Relevo.com | AS

Fernando Torres będzie od nowego sezonu odpowiadał za rezultat drugiej drużyny Atlético Madryt - poinformował Marcos Durán z Relevo.com.

Światowej klasy napastnik potrzebował trochę czasu do obrania właściwej dla siebie ścieżki po zawieszeniu korków na kołek i ostatecznie zdecydował się na zostanie trenerem.

Na razie 40-latek zbiera w tej materii doświadczenie na poziomie juniorskim, gdzie odnosi całkiem spore sukcesy. Za takie należy uznać dwukrotne wywalczenie mistrzostwa Hiszpanii z zespołem U-19.

Marcos Durán z Relevo.com, potwierdzając wcześniejsze wieści „AS-a”, uważa, że Fernando Torres zostanie nagrodzony za dotychczasowe rezultaty zaliczeniem awansu w strukturach Atlético Madryt na stanowisko opiekuna drużyny rezerw.

Dla byłego gracza Liverpoolu, Chelsea i Milanu będzie to ostatni sprawdzian przed podjęciem próby wejścia na najwyższy poziom. Stanie się to już zapewne poza „Los Rojiblancos ”, gdzie niepodważalną pozycję ma Diego Simeone.

Nowa ekipa Fernando Torresa, w której będzie korzystał z usług swoich dotychczasowych podopiecznych, występuje w trzeciej klasie rozgrywkowej i znajduje się na dobrej drodze do utrzymania się na tym poziomie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE] Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE] Dwóch kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Dwóch kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Górnik Zabrze nie rezygnuje z pomocnika Górnik Zabrze nie rezygnuje z pomocnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy