Feyenoord pobije dwukrotnie swój rekord sprzedażowy?! Obrońca rotterdamczyków na celowniku gigantów

Feyenoord pobije dwukrotnie swój rekord sprzedażowy?! Obrońca rotterdamczyków na celowniku gigantów
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: De Telegraaf

Latem może dojść do hitowego transferu z udziałem Marcosa Senesiego. Argentyńczyk znalazł się bowiem na celowniku Interu Mediolan, Realu Madryt oraz Milanu - podaje „De Telegraaf”.

„Rossoneri” od dłuższego czasu poszukują nowego stopera i wydaje się, że problem tymczasowo zostanie rozwiązany poprzez wypożyczenie z Chelsea Fikayo Tomoriego. Nie wiadomo jednak, czy Anglik pozostanie w Mediolanie na dłużej. W związku z tym lider tabeli Serie A działa z wyprzedzeniem.

Zdaniem dziennikarzy „De Telegraaf”, AC Milan obserwuje gracza Feyenoordu Rotterdam, który przykuł również uwagę Realu Madryt i Interu Mediolan. Cała trójka poprosiła swoich zwiadowców o szczegółowe raporty z nadchodzących spotkań, w których udział weźmie 23-latek.

Argentyńczyk wciąż czekający na debiut w seniorskiej reprezentacji to jeden z czołowych defensorów całej Eredivisie. Zawodnik posiadający włoski paszport w bieżącej kampanii zgromadził 22 występy okraszone dwoma trafieniami i taką samą liczbą asyst.

Wśród atutów Marcosa Sensiego śmiało można wymienić jego wszechstronność, gdyż nieobce są mu występy na lewej stronie obrony, ale i fakt, że jest on lewonożny.

Jak podaje wspomniane źródło, Holendrzy wyceniają swojego piłkarza na co najmniej 35 milionów euro. To sprawia, że przeprowadzenie operacji byłoby możliwe najwcześniej latem.

Warto wiedzieć, że gdyby istotnie któraś z ekip tyle zapłaciła, dla „Klubu Ludu” oznaczałoby to dwukrotne pobicie rekordu sprzedażowego, gdyż jak dotąd najwięcej zainkasował on przy okazji odejścia Dirka Kuyta do Liverpoolu. Wówczas transfer wyniósł 18 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy