FIFA 16: Piłkarze, którzy najczęściej zostają królami strzelców w najlepszych ligach

 FIFA 16: Piłkarze, którzy najczęściej zostają królami strzelców w najlepszych ligach fot. Transfery.info
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: EA Sports

EA Sports podzieliło się ze światem ciekawymi statystykami na temat najnowszej FIFA 16.

Od europejskiej premiery kolejnego produktu z serii najpopularniejszej gry piłkarskiej na świecie minął już ponad miesiąc. Autorzy FIFA 16 postanowili więc opublikować nieco danych dotyczących wykorzystania ich dzieła.

W przedstawionych statystykach możemy dowiedzieć się między innymi tego, którzy zawodnicy w najlepszych europejskich ligach są najczęściej kreowani przez graczy na królów strzelców. Jak się okazuje, największą popularnością może pochwalić się Cristiano Ronaldo, który nie tylko przebija rywali z Primera División, ale i czwórkę konkurentów z pozostałych lig, gromadząc aż 22,5 miliona nagród dla najskuteczniejszego zawodnika rozgrywek.Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy