FIFA 19: 10 najlepszych bramkarzy z Serie A. Szczęsny bardzo wysoko

FIFA 19: 10 najlepszych bramkarzy z Serie A. Szczęsny bardzo wysoko fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: EA Sports

Wojciech Szczęsny znalazł się w gronie dziesięciu najlepszych bramkarzy z Serie A w grze FIFA 19.

Twórcy popularnej gry przyznali polskiemu bramkarzowi „overall” na poziomie 84. Identyczną liczbę punktów otrzymał jego kolega z Juventusu - Mattia Perin. Golkiperów mistrza Włoch wyprzedził tylko Samir Handanovič z Interu.

W zestawieniu nie zabrakło również dwóch zawodników Milanu - Gianluigiego Donnarummy i Pepe Reiny. Wyżej sklasyfikowany został ten drugi.

Najlepsi bramkarze z Serie A w grze FIFA 19:

10. Thomas Strakosha (Lazio)

o

9. Antonio Mirante (Roma)

o

8. Stefano Sorrentino (Chievo)

o

7. Gianluigi Donnarumma (Milan)

o

6. Andrea Consigli (Sassuolo)

o

5. Salvatore Sirigu (Torino)

o

4. Pepe Reina (Milan)

o

3. Mattia Perin (Juventus)

o

2. Wojciech Szczęsny (Juventus)

o

1. Samir Handanović (Inter)

o

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy