FIFA 21: EA Sports zaskakuje. Wersji demo nie będzie

FIFA 21: EA Sports zaskakuje. Wersji demo nie będzie
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: EA Sports

Nieco ponad dwa tygodnie przed premierą pełnoprawnej wersji gry FIFA 21, EA Sports przekazało, że tym razem nie doczekamy się wersji demonstracyjnej.

Główny produkt amerykańskiego dewelopera od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i nie zmieniają tego żadne bugi pojawiające się rokrocznie w grze. Nie inaczej jest teraz, gdy producent podgrzewa atmosferę, ujawniając coraz więcej szczegółów dotyczących wirtualnej rozgrywki.

Przy okazji jednego z takich zabiegów dowiedzieliśmy się, że w tym roku EA Sports zrezygnowało z udostępniania graczom wersji demonstracyjnej. To zaskakujące, gdyż to poniekąd już tradycja.

Nie mogą zatem dziwić krytyczne komentarze internautów, którzy w działaniach twórców najnowszej odsłony serii FIFA doszukują się próby ratowania tworu mającego swoją premierę tuż-tuż.

Jak tłumaczą swoją decyzję Amerykanie? Chęcią dopracowania w najdrobniejszych szczegółach pełnoprawnej odsłony gry. Mając w pamięci zamieszanie z pierwszą wersją FIFA 20, może to być właściwy krok. Niemniej w tej chwili pewne jest jedno - wypróbować grę będziemy mogli dopiero w momencie jej zakupu, a jak przypominamy, światowa premiera na Microsoft Windows, Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One odbędzie się 9 października. Na produkt przeznaczony dla PlayStation 5, Xbox Series X/S i Google Stadia będziemy musieli poczekać nieco dłużej.

W oczekiwaniu na FIFA 21, warto zapoznać się z innymi szczegółami dotyczącymi gry:

FIFA 21: Najlepsi dryblerzy

FIFA 21: Najlepiej podający

FIFA 21: Najlepsi wykonawcy rzutów wolnych

FIFA 21: Najszybsi zawodnicy

FIFA 21: Najsilniejsi zawodnicy

FIFA 21: Najlepsi gracze U-21

FIFA 21: Eksperci od piłkarskich sztuczek

FIFA 21: Najlepsza XI Bundesligi

FIFA 21: Najlepsza XI LaLigi

FIFA 21: Najlepsza XI Premier League

FIFA 21: Najlepsi bramkarze

FIFA 21: Najlepsi lewi obrońcy

FIFA 21: Najlepsi środkowi obrońcy

FIFA 21: Najlepsi pomocnicy

FIFA 21: Najlepsi skrzydłowi

FIFA 21: Najlepsi napastnicy

FIFA 21: Piłkarze z największym potencjałem w trybie kariery

Więcej na temat: FIFA 21 EA Sports Gry

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Anglia ogłasza pełny lockdown. OFICJALNIE: Znana przyszłość Premier League Anglia ogłasza pełny lockdown. OFICJALNIE: Znana przyszłość Premier League Guardiola o potencjalnym powrocie do Barcelony Guardiola o potencjalnym powrocie do Barcelony Everton znowu z głośnym transferem byłego podopiecznego Ancelottiego?! Everton znowu z głośnym transferem byłego podopiecznego Ancelottiego?! Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy