Finalista Ligi Europy o krok od Legii

Finalista Ligi Europy o krok od Legii
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Matchday.ua

Pawło Serhijowycz Ksionz może tego lata zasilić Legię Warszawa.

Zdaniem ukraińskich mediów, 28-letni pomocnik znalazł się na celowniku "Wojskowych", by niebawem przejść do negocjacji w sprawie transferu z działaczami Karpat Lwów. Przez ostatni sezon zawodnik miał okazję grać dla Dnipro Dniepropetrowsk na zasadzie wypożyczenia, rozgrywając łącznie 12 meczów.

Ksionz nie miał jeszcze okazji grać w zespole spoza swojej ojczyzny. Teraz nadarza się dobra okazja do tego, by spróbować poszukać gry w pierwszej jedenastce w ekipie z Łazienkowskiej. Legionistom również zależy na sprowadzeniu piłkarza z linii pomocy po tym, jak nie udało się pozyskać Malicka Evouny.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?! Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy