Flamini łączony z Galatasaray

Flamini łączony z Galatasaray fot. Transfery.info
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Medya Haber

Wedle tureckich mediów, Mathieu Flamini dołączy tego lata do Galatasaray SK.

31-letni pomocnik podobno jest blisko mistrza Turcji, który miał osiągnąć porozumienie z Arsenalem w sprawie jego transferu. Francuz rzekomo znajdzie się w ekipie z Türk Telekom Arena w przeciągu najbliższych 48 godzin.

Flamini spędził na Emirates Stadium ostatnie dwa lata, kiedy to zasilił ekipę Wengera przechodząc z AC Milan. W minionej kampanii zawodnik nie potrafił się jednak odnaleźć w zespole, zaliczając zaledwie 15 meczów Premier League. Po sezonie 2015/16 kontrakt zawodnika wygaśnie, a nie zapowiada się na to, by mógł wygryźć ze składu Francisa Coquelina.

Jeżeli transfer do Galatasaray stanie się faktem, wówczas Flamini będzie miał okazję grać w jednej drużynie wraz ze swoim byłym kolegą z północnego Londynu, Lukasem Podolskim.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy