Fluminense otrzymało ofertę United?

Fluminense otrzymało ofertę United?
Redakcja
Redakcja
Źródło: The Metro

Manchester United złożył ofertę za Kenedy'ego występującego w Fluminense.

Napastnik "Flu" od dłuższego czasu znajduje się w kręgu zainteresowań największych europejskich klubów. Wcześniej mówiło się o możliwości jego transferu do Barcelony, jednak ze względu na nałożony na nią zakaz transferowy prawdopodobnie do transakcji nie dojdzie. Teraz włodarze Manchesteru United zaproponowali za niego blisko sześć milionów funtów, jednak na razie ich oferta nie została zaakceptowana.

Kenedy jest wychowankiem Fluminense. Od momentu debiutu w pierwszej drużynie w 2013 roku rozegrał w niej 30 spotkań, w których strzelił dwie bramki. 19-latek jest również młodzieżowym reprezentantem Brazylii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy