Fortuna dla Carrolla. Anglik rozważa ofertę!

Fortuna dla Carrolla. Anglik rozważa ofertę!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Express

Chińczycy kuszą Andy'ego Carrolla.

"Express" podaje, że rosły napastnik otrzymał propozycję lukratywnej umowy z Azji. Opiewa ona na kwotę 300 tysięcy funtów tygodniowo, czyli zarobków na poziomie Wayne'a Rooneya w Manchesterze United.

Nie wiadomo, który dokładnie klub chce sprowadzić Anglika, ale w grę wchodzą ponoć Bejing Guoan i Guangzhou R&F. 

Carroll według mediów ma być zainteresowany ofertą, podobnie jak West Ham. 27-latek ciągle zmaga się z kontuzjami, do których cierpliwość tracą kibice, sztab szkoleniowy i on sam. Do zmiany otoczenia miałoby oczywiście dojść w najbliższym oknie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy