„Gabigol niepotrzebny Interowi. To biznesowa transakcja!”

„Gabigol niepotrzebny Interowi. To biznesowa transakcja!”
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Bureau Sport

Ronald De Boer wypowiedział się po zwolnieniu jego brata Franka De Boera z Interu Mediolan.


- Jestem rozczarowany, tak jak Frank. On chciał zostać, miał wciąż motywację, jednak wszystko potoczyło się inaczej. Myślałem, że odniesie sukces we Włoszech, ale nie wyszło... Frank nie mógł przełożyć swoich pomysłów w praktykę, a trzeba wziąć pod uwagę wiele aspektów. Inter ma za dużo zawodników. Frank chciał sprzedać siedmiu-ośmiu z nich, ale zamiast tego ściągnięto mu dwóch kolejnych, w tym Gabigola... Inter nie potrzebował Gabigola, a Frank go nie chciał. Przyszedł w pośpiechu – to była biznesowa transakcja, nic poza tym – powiedział Ronald.

- Frank chciał skoncentrować się na futbolu, ale nie mógł. Myśleliśmy, że Inter będzie dobrym klubem dla niego, ale okazało się to błędem. Jestem optymistą, każdy może uczyć się na porażkach. Ale ta była wyjątkowo nieprzyjemna.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy