Gabigol przeniesie się na Wyspy?!

Gabigol przeniesie się na Wyspy?!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Leicester Mercury

Jeśli sytuacja Gabigola w Interze się nie zmieni, prawdopodobne stanie się jego odejście z Mediolanu.

Brazylijczyk trafił do Interu raptem kilka tygodni temu, ale jest bardzo sfrustrowany swoją pozycją wzespole. Frank de Boer uważa jednak, że 20-latek cały czas nie jest przygotowany do gry we Włoszech. Jeśli jego sytuacja się nie zmieni, co może nastąpić m.in. po spodziewanej zmianie szkoleniowca, inne kluby będą chciały wykorzystać niezadowolenie młodego talentu.

Wśród nich są Chelsea i Leicester City. Oba kluby na bieżąco monitorują sytuację Brazylijczyka. Przypomnijmy, że zarówno mistrzowie Anglii, jak i „The Blues” byli zainteresowani jego sprowadzeniem już latem.

„Lisy” miały proponować 27 milionów euro, ale Gabigol ostatecznie trafił do Interu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy