Galatasaray nie stać na Demba Ba

Galatasaray nie stać na Demba Ba
Tomasz Gadaj
Tomasz Gadaj
Źródło: Turkish Football

Coraz mniej realna staje się wizja transferu snajpera Newcastle do mistrza Turcji. Na przeszkodzie stoją zbyt wygórowane żądanie finansowe Senegalczyka.

Galatasaray zainteresowało się napastnikiem grającym na St. James Park ze względu na skuteczność (16 goli w 34 spotkaniach) i niską klauzulę odstępnego zapisaną w kontrakcie. Demba Ba żąda jednak tygoniówki rzędu 70-ciu tysięcy funtów, na co absolutnie nie zgadza się Fatih Terim. Utytułowany szkoleniowiec nie chce bowiem ściągać graczy, którzy zarabialiby zdecydowanie więcej od obecnych zawodników ekipy ze Stambułu. Według byłego selekcjonera reprezentacji Turcji, taka sytuacja mogłaby zburzyć harmonię panującą w szatni „Galaty”.

Terim usilnie poszukuje bramkostrzelnego napastnika. Co prawda stołeczny zespół był najskuteczniejszy w minionym sezonie spośród  drużyn Süper Ligi, jednak w zdobywaniu goli prym wiedli przede wszystkim pomocnicy. Atak Johan Elmander – Milan Baros łącznie zainkasował zaledwie 20 trafień, co nie spełnia oczekiwań 59-letniego trenera.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy