Gerald Sibon w FC Nurnberg

Gerald Sibon w FC Nurnberg
Redakcja
Redakcja
Źródło:

Napastnik <b>Gerald Sibon</b> zmienił barwy klubowe. Jego nowym pracodawcą został klub Bundesligi - FC Nurnberg. W ostatnim sezonie Gerald występował w drużynie mistrza Holadnii - PSV Eindhoven. <br><br> 32-let(...)

Napastnik Gerald Sibon zmienił barwy klubowe. Jego nowym pracodawcą został klub Bundesligi - FC Nurnberg. W ostatnim sezonie Gerald występował w drużynie mistrza Holadnii - PSV Eindhoven.

32-letni doświadczony napastnik ma pomóc młodszym zawoonikom Nurnbergu w zajęciu jak najlepszej pozycji w lidze. Sam zawodnik jest zadowolony ze zmiany barw klubowych.

W dotychczasowej karierze Gerald Sibon występował w : FC Twente, VVV-Venlo, Roda Kerkrade, Ajax Amsterdam, Shiefeld Wednesday, Hereenveen i PSV Eindhoven.
Więcej na temat: Holandia Niemcy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy