Gigant z Serie A czeka na decyzję Adriena Rabiota. Możliwy głośny przechwyt

2024-06-03 00:06:07; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Gigant z Serie A czeka na decyzję Adriena Rabiota. Możliwy głośny przechwyt Fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt Źródło: Sport Mediaset

Adrien Rabiot ciągle nie zdecydował, gdzie zagra w przyszłym sezonie. Odpowiedzi na ofertę Juventusu wyczekują nie tylko turyńczycy, ale również rywal z Mediolanu - Inter, donosi Sport Mediaset.

Francuz w zakończonym sezonie był kluczową postacią „Starej Damy” i kilkukrotnie miał nawet okazję do założenia opaski kapitańskiej.

Po wygranym Pucharze Włoch oraz zajęciu trzeciego miejsca w Serie A, co jest zwiastunem powrotu do Ligi Mistrzów, klub wreszcie złożył piłkarzowi formalną propozycję.

Oferta jest naprawdę lukratywna z perspektywy turyńczyków. Gwarantuje ona bowiem pomocnikowi zarobki rzędu 7,5 miliona w perspektywie dwóch najbliższych lat i jednego opcjonalnego.

Gracz i jego otoczenie w spokoju analizują przedstawioną propozycję, a on sam skłania się ku pozostaniu. To jednak wciąż nie jest przesądzone.

Wszystkiemu przyglądają się Manchester United, Bayern Monachium i… Inter Mediolan.

Jak informuje Sport Mediaset, „Nerazzurri” włączyli się do walki o podpis Adriena Rabiota. Jeśli tylko odrzuci on ofertę, mistrz Włoch przypuści atak.

Beppe Marotta chciałby powtórzyć manewr, który zastosował przy okazji angażu Hakana Çalhanoğlu w ramach wolnego transferu z Milanu.

Rabiot zostawił zdrowie w 35 spotkaniach, notując pięć trafień i trzy asysty.

***

Arkadiusz Milik marzy o głośnym transferze. W tej lidze jeszcze nie grał