Giuseppe Iachini może opuścić Sampdorię

Giuseppe Iachini może opuścić Sampdorię fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Football Italia

Chociaż trener Giuseppe Iachini awansował z Sampdorią do Seria A w swoim pierwszym sezonie w tym klubie, jego przyszłość pozostaje niepewna.

W kontrakcie menadżera znajdowała się klauzula zapewniająca automatyczne przedłużenie umowy z klubem z Genui o kolejny sezon w razie awansu drużyny do wyższej ligi.

Jednakże doniesienia napływające z Sampdorii wskazują, że Iachiniego dopiero czeka spotkanie z zarządem klubu, na którym zostanie omówiona sytuacja trenera i plany na przyszły sezon.
 
48-letni włoski szkoleniowiec dołączył do drużyny z Genui w listopadzie, zastępując na stanowisku menadżera zwolnionego Gianlucę Atzoriego.
 
Sampdoria jest trzecim klubem, który udało się Iachiniemu wprowadzić do najwyższej klasy rozgrywkowej we Włoszech. Wcześniej podobny sukces odniósł on z Chievo Weroną i Brescią.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy