Gorąco na Stamford Bridge. Dwa tygodnie dla Sarriego

Gorąco na Stamford Bridge. Dwa tygodnie dla Sarriego fot.
Mateusz Michałek
Źródło: The Telegraph

Brytyjskie media podają, że atmosfera w Chelsea jest coraz bardziej gęsta.

W niedzielę „The Blues” zostali rozgromieni 0:6 przez Manchester City. Dla londyńskiej ekipy była to już trzecia ligowa porażka w tym sezonie. Po ostatnim gwizdku Maurizio Sarri nie chciał dyskutować na temat swojej przyszłości w klubie, ale brytyjscy dziennikarze oczywiście szybko zaczęli spekulować na temat jego możliwego odejścia ze Stamford Bridge.

Jak donosi „The Telegraph”, Sarri ma dwa tygodnie na poprawę swojej pozycji. Jeśli Chelsea będzie notować kolejne wpadki, Włoch może pożegnać się ze stanowiskiem.

W tym czasie zespół ze stolicy Anglii dwukrotnie zmierzy się z Malmö FF w 1/16 finału Ligi Europy, z Manchesterem United (V runda Pucharu Anglii), z Manchesterem City (finał Pucharu Ligi) oraz Tottenhamem (Premier League).

Nie licząc tej ostatniej, władzom Chelsea najbardziej zależy na Lidze Europy. Końcowy triumf w tych rozgrywkach da bowiem londyńczykom promocję do kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Jeśli chodzi o rodzime podwórko, obecnie zajmują oni szóste miejsce w tabeli, tracąc punkt do czwartej, premiowanej awansem lokaty.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy