Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Górnik Zabrze

Górnik Zabrze poinformował, kto będzie wchodził w skład sztabu szkoleniowego Jana Urbana.

Nawiązanie współpracy z Janem Urbanem przez Górnika Zabrze zostało ogłoszone w sobotę. 60-latek zajął w nim miejsce zwolnionego Bartoscha Gaula. Dla byłego reprezentanta Polski to powrót do klubu, który prowadził w poprzednim sezonie. Przed nim trudne zadanie, chociaż sytuacja nie jest beznadziejna. Ekipa z województwa śląskiego zajmuje piętnaste miejsce w tabeli. Jest punkt nad strefą spadkową.

Wraz ze zmianą szkoleniowca z Górnikiem pożegnali się Simon Pesch, Mateusz Sławik oraz Grzegorz Zurek. W sztabie pozostali asystent Piotr Gierczak oraz trener przygotowania fizycznego Cesar Sanjuan Szklarz.

Sztab będą tworzyli również Marcin Prasoł oraz Grzegorz Staszewski. Pierwszy z nich będzie asystentem, a drugi analitykiem. Obaj wcześniej pracowali już w Zabrzu.

Nową twarzą jest Krzysztof Osiński, który ma pełnić funkcję trenera bramkarzy. Wcześniej 42-latek był związany z Górnikiem Polkowice, Miedzią Legnica oraz Śląskiem Wrocław.

Sztab szkoleniowy Jana Urbana w Górniku Zabrze:

Piotr Gierczak – asystent;
Marcin Prasoł – asystent;
Krzysztof Osiński – trener bramkarzy;
Grzegorz Staszewski – analityk;
Cesar Sanjuan Szklarz – trener przygotowania fizycznego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy