Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Górnik Zabrze

Górnik Zabrze poinformował, kto będzie wchodził w skład sztabu szkoleniowego Jana Urbana.

Nawiązanie współpracy z Janem Urbanem przez Górnika Zabrze zostało ogłoszone w sobotę. 60-latek zajął w nim miejsce zwolnionego Bartoscha Gaula. Dla byłego reprezentanta Polski to powrót do klubu, który prowadził w poprzednim sezonie. Przed nim trudne zadanie, chociaż sytuacja nie jest beznadziejna. Ekipa z województwa śląskiego zajmuje piętnaste miejsce w tabeli. Jest punkt nad strefą spadkową.

Wraz ze zmianą szkoleniowca z Górnikiem pożegnali się Simon Pesch, Mateusz Sławik oraz Grzegorz Zurek. W sztabie pozostali asystent Piotr Gierczak oraz trener przygotowania fizycznego Cesar Sanjuan Szklarz.

Sztab będą tworzyli również Marcin Prasoł oraz Grzegorz Staszewski. Pierwszy z nich będzie asystentem, a drugi analitykiem. Obaj wcześniej pracowali już w Zabrzu.

Nową twarzą jest Krzysztof Osiński, który ma pełnić funkcję trenera bramkarzy. Wcześniej 42-latek był związany z Górnikiem Polkowice, Miedzią Legnica oraz Śląskiem Wrocław.

Sztab szkoleniowy Jana Urbana w Górniku Zabrze:

Piotr Gierczak – asystent;
Marcin Prasoł – asystent;
Krzysztof Osiński – trener bramkarzy;
Grzegorz Staszewski – analityk;
Cesar Sanjuan Szklarz – trener przygotowania fizycznego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy