Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO]

Kamil Grabara ponownie nie popisał się swoimi umiejętnościami. Tym razem młodzieżowy reprezentant Polski podarował gola Isaacowi Atandze, który wykorzystując jego koszmarny błąd przypieczętował odniesienie ligowego zwycięstwa przez Nordsjælland nad Aarhus (3:1).

21-letni zawodnik nie może zaliczyć ostatnich tygodni do udanych w swoim wykonaniu, ponieważ w dość krótkim odstępie czasowym popełnił bardzo kuriozalne błędy, które kosztowały jego Aarhus utratę goli.

Pierwszy z nich miał miejsce w Pucharze Danii, w którym to Kamil Grabara po dośrodkowaniu futbolówki w pole karne przez jednego z przeciwników wbił sobie ją do bramki.

W efekcie drużyna Polaka zamiast gładkiej przeprawy z niżej notowanym rywalem musiała powalczyć z nim o awans do kolejnej fazy w konkursie jedenastek, w którym to młodzieżowy reprezentant Polski odkupił swoje winy z regulaminowego czasu gry.

Piłkarz wypożyczony z Liverpoolu nie miał już jednak na to szansy w meczu ligowym przeciwko Nordsjælland. Gospodarze tego spotkania bardzo szybko wpakowali mu dwukrotnie piłkę do siatki w drugiej i trzeciej minucie spotkania.

Gracze Aarhus nie załamali się jednak takim obrotem spraw i jeszcze w początkowej fazie pierwszej połowy złapali kontakt z rywalem oraz w dalszej części starcia dążyli do doprowadzenia do wyrównania.

Niestety ich wysiłki nie zdały się na nic i na dodatek chęci do dalszej walki odebrał im 21-letni zawodnik, który w 57. minucie trafił piłką w atakującego go Isaaca Atangę (wideo od 4:09). Ten błąd umożliwił Ghańczykowi podwyższenie prowadzenia Nordsjælland i w efekcie odniesienie ważnego zwycięstwa, dzięki któremu jego zespół przeskoczył w tabeli ekipę Grabary o jeden punkt i awansował na czwarte miejsce w lidze.