Guardiola powalczy o Bellerína

Guardiola powalczy o Bellerína
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Mirror

Nie tylko Barcelona jest zainteresowana pozyskaniem w zimowym okienku transferowym Héctora Bellerína.

Na sprowadzeniu prawego obrońcy Arsenalu do Manchesteru City bardzo zależy Pepowi Guardioli. Obaj panowie doskonale znają się jeszcze właśnie z Camp Nou. Pierwsze pogłoski o zainteresowaniu „The Citizens” 21-latkiem pojawiły się już kilka miesięcy temu.


Działacze Arsenalu skontaktowali się z ludźmi z Etihad Stadium, dając jasno do zrozumienia, że Bellerín nie jest na sprzedaż. Transferu nie można jednak wykluczyć. Umowa Hiszpana z „Kanonierami” jest ważna do końca czerwca 2019 roku. Jakiś czas temu londyński klub zapowiedział jej przedłużenie, ale do tej pory obie strony nie potrafiły się porozumieć.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy