Guido Rodríguez coraz bliżej transferu. Klub podwyższył ofertę o połowę!

Guido Rodríguez coraz bliżej transferu. Klub podwyższył ofertę o połowę!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: L’Équipe

Guido Rodríguez, mistrz świata z 2022 roku, zgodził się dołączyć do Olympique’u Lyon. Francuzi wystosowali już za niego drugą ofertę - informuje „L’Équipe”.

Defensywny pomocnik jest kluczową postacią zespołu prowadzonego przez Manuela Pellegriniego, ale to wcale nie oznacza, że Real Betis nie może go sprzedać. „Los Verdiblancos” nie stoją zbyt wysoko w hierarchii klubów z największymi budżetami w LaLidze, dlatego są otwarci na negocjacje.

Pierwsza oferta Olympique’u Lyon w wysokości ośmiu milionów euro nie przekonała Hiszpanów do zgody na transfer. Francuzi nie odpuścili i wystosowali drugą propozycję.

Jak donosi „L’Équipe”, na stole leży 12 milionów, a wobec niespełna rocznego kontraktu można oczekiwać, że tym razem strony dojdą do porozumienia.

Według powyższego źródła sam gracz ustalił już warunki współpracy z przedstawicielem Ligue 1 i czeka jedynie na „tak” od pracodawcy.

Guido Rodríguez w listopadzie ubiegłego roku pojechał na mundial do Kataru. Miesiąc później świętował tytuł mistrzowski.

29-latek na boiska hiszpańskiej ekstraklasy uzbierał jak dotąd 117 występów, w tym dwa podczas bieżących rozgrywek.

Do tej pory „Les Gones” sprowadzili Clintona Matę, Duje Ćaletę-Cara czy Ainsleya Maitlanda-Nilesa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Hajto ma rywala. Pojedynek dwóch byłych reprezentantów Polski w Clout MMA OFICJALNIE: Tomasz Hajto ma rywala. Pojedynek dwóch byłych reprezentantów Polski w Clout MMA

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy