Gwiazda Ajaksu odchodzi

Gwiazda Ajaksu odchodzi
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Telegraaf

Nemanja Gudelj opuszcza Ajax Amsterdam, decydując się na wyjazd do ligi chińskiej do Tianjin TEDA.

Dla 25-latka będzie to oczywiście „umowa życia”, gdyż zarobi pięć milionów euro za sezon na mocy trzyletniego kontraktu. Natomiast sam Ajax zainkasuje sześć milionów euro.

W Ajaksie i tak przez ostatnie dwa ostatnie miesiące nie grał, gdyż został odstawiony od składu przez trenera Petera Bosza. Wcześniej jednak był bardzo istotnym zawodnikiem.

Do tej pory reprezentant Serbii robił karierę tylko w Eredivisie. Rozpoczynał w Bredzie, by w 2013 roku przenieść się do Alkmaar, a jeszcze dwa lata później do Ajaksu. Wówczas też podpisał umowę obowiązującą do 30 czerwca 2020 roku.

Środkowy pomocnik opuszcza Holandię po rozegraniu tam 180 meczów, strzeleniu 30 bramek i zaliczeniu 21 asyst.

Oficjalnej wiadomości w tej sprawie powinniśmy spodziewać się w najbliższych dniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy