Gwiazda PNA 2012 jeszcze dziś w Lille?

Gwiazda PNA 2012 jeszcze dziś w Lille? fot. Transfery.info
Szymon Podstufka
Szymon Podstufka
Źródło: Transfery.info

Bardzo mało czasu na dogadanie się z potencjalnym następcą Ludovica Obraniaka ma OSC Lille. Szczególnie, że teraz zawodnik ten przebywa na boisku wraz z reprezentacją Tunezji.

Mowa oczywiscie o Youssefie Msaknim z reprezentacji Tunezji. Rewelacyjny 21-latek ma kosztować 5 milionów euro, jednak nie wiadomo, czy Lille zdąży z transferem. Po meczu Tunezji z Gabonem na szczegóły pozostana zaledwie trzy godziny.

Ostatnie dwa mecze Msakniego znacznie podniosły jego wartość rynkową. W pamięci kibiców została przede wszystkim indywidualna akcja w meczu z Marokiem zakończona w najlepszy z możliwych sposobów. Bramką.

Msakni jest obecnie zawodnikiem Esperance Sportive de Tunis. Ma na swoim koncie między innymi występ w barwach tego klubu w Klubowych Mistrzostwach Świata FIFA.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy