Gwiazda Szachtara odrzuca transfer. Szansa dla Włochów?

Gwiazda Szachtara odrzuca transfer. Szansa dla Włochów?
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Gianluca Di Marzio | Transfery.info

Wciąż nie wiadomo, jak będzie wyglądała przyszłość Luiza Adriano, brazylijskiej gwiazdy Szachtara Donieck.

Oficjalnie został potwierdzony transfer napastnika do klubu ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Al-Ahli, jednak do porozumienia doszło za plecami samego zainteresowanego, który ostatecznie zawetował transakcję.

Sprawa wydaje się o tyle trudna dla Ukraińców, że umowa zawodnika kończy się w grudniu, w związku z tym teraz jest ostatnia okazja na dokonanie transferu gotówkowego. Brazylijczyk chciał okazać lojalność wobec swojego pracodawcy (już od ośmiu lat), ale w obecnej sytuacji zmienił zdanie.

Wspomniane problemy chce wykorzystać Milan, dokonując jednak wolnego transferu. Luiz Adriano już pierwszego lipca będzie mógł rozpocząć rozmowy z klubami zainteresowanymi jego pozyskaniem na zasadzie prawa Bosmana.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Legia Warszawa myśli o przyszłości. Sięga po utalentowanego napastnika Legia Warszawa myśli o przyszłości. Sięga po utalentowanego napastnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy