Gwiazda z Belgii w Benfice?

Gwiazda z Belgii w Benfice?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Record | ESPN

Steven Defour, przedstawiciel młodego pokolenia belgijskich piłkarzy, jest według portugalskich mediów bardzo blisko transferu do Benfiki Lizbona. Aktualny klub 22-letniego pomocnika, Standard Liege, miałby lic(...)

Steven Defour, przedstawiciel młodego pokolenia belgijskich piłkarzy, jest według portugalskich mediów bardzo blisko transferu do Benfiki Lizbona. Aktualny klub 22-letniego pomocnika, Standard Liege, miałby liczyć na kwotę w okolicach 10 milionów euro.

Wcześniej na pierwszym miejscu w wyścigu o podpis Defoura wymieniano Manchester United (o zainteresowaniu ze strony Alexa Fergusona czytaj tutaj). Sam zawodnik zdąży nawet zadeklarować, że chce takiego właśnie transferu. Agent Paul Stefani potwierdził jednak w dzienniku "Record": - Benfica jest jednym z zainteresowanych klubów.

Aktualnie klub z Lizbony zajmuje drugą pozycję w tabeli ligi portugalskiej i wszystko wskazuje na to, że w następnym sezonie będzie grać w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Wzmocnienia miałyby pomóc w awansie do fazy pucharowej (w tym sezonie udało się Portugalczykom zająć jedynie trzecie miejsce w grupie, gwarantujące udział w Lidze Europejskiej).
Więcej na temat: Belgia Portugalia Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy