Hargreaves znalazł nowy klub?
2011-07-11 20:02:01; Aktualizacja: 13 lat temuJak poinformowały angielskie media, menadżer West Bromwich Albion – Roy Hodgson, rozważa pozyskanie Owena Hargreavesa, który jest obecnie wolnym zawodnikiem, po tym jak wygasł jego kontrakt z Manchesterem(...)
Hargreaves przez ostatnie trzy lata bezustannie zmagał się z różnymi kontuzjami. W sumie, po transferze z Bayernu Monachium w 2007 (17 milionów funtów) rozegrał on dla „Czerwonych Diabłów tylko 39 spotkań. Właśnie z tego powodu, Sir Alex Ferguson nie zdecydował się na zaoferowanie mu nowej umowy.
Roy Hodgson chętnie widziałby 30 – letniego defensywnego pomocnika w swoim zespole, jednak jest gotowy zaoferować mu tylko kontrakt na podstawie którego, jego zarobki zależałyby od liczby minut spędzonych na boisku.
WBA nie chce popełnić podobnego błędu co United, którzy musieli płacić byłemu reprezentantowi Anglii wysoką pensję przez cztery lata, do czego doszły jeszcze wysokie koszty rehabilitacji jego kolejnych kontuzji.
Warto również dodać, że WBA jest wciąż zainteresowane naszym Tomaszem Kuszczakiem, który nie pojechał z United na przedsezonowy obóz do USA.