Hazard odejdzie latem

Hazard odejdzie latem fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Le Parisien

Gwiazdor Lille, Eden Hazard, zapowiedział odejście z klubu podczas letniego okienka transferowego.

Reprezentant Belgii jest uważany za jednego z najbardziej pespektywicznych graczy na świecie, stąd mnóstwo gorących spekulacji na temat jego przenosin do innego zespołu.

Wśród potencjalnych zainteresowanych wymienia się Chelsea, Inter oraz Manchester City. Wszystkie te trzy kluby składały oferty za Belga, lecz Lille wszystkie odrzuciło.

- W lipcu 2012 roku będę grał w piłkę, ale gdzie? Tylko Bóg wie - mówił Hazard.

Zespół po sezonie przeniesie się na nowy stadion, ale to również nie przekonuje belgijskiego pomocnika: - Nowy stadion powstał za późno.

Ostatnio w prasie pojawiły się spekulacje, mówiące na temat ewentualnych przenosin zawodnika do Paris Saint Germain.

- PSG to wielki klub. Mają świetnego trenera, jakim jest Carlo Ancelotti. Paryż? Przekonamy się w późniejszym czasie - kończy tajemniczo piłkarz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy