Healy i Konchesky w Fulham!

Healy i Konchesky w Fulham!
Redakcja
Redakcja
Źródło: BBC Sport

Obrońca Paul Konchesky z West Ham oraz napastnik David Healy z Leeds stali się w dniu wczorajszym nowymi piłkarzami Fulham. <br><br> Na transfer Konchesky'ego klub z Craven Cottage wyłożył ponad 3 miliony fu(...)

Obrońca Paul Konchesky z West Ham oraz napastnik David Healy z Leeds stali się w dniu wczorajszym nowymi piłkarzami Fulham.

Na transfer Konchesky'ego klub z Craven Cottage wyłożył ponad 3 miliony funtów. Wychowanek Charltonu związał się z Fulham 4-letnią umową.

David Healy, były podopieczny Sancheza z reprezentacji Irlandii Północnej, kosztował 1,5 miliona funtów. Jeden z najskuteczniejszych snajperów eliminacji do Euro 2008, podobnie jak Konchesky, podpisał 4-letni kontrakt. "Znam Lawrie'go Sancheza dobrze, kiedy był on selekcjonerem Irlandii Północnej bardzo mnie wspierał, dlatego jestem bardzo zadowolony, że będę jego podopiecznym w Premier League." - powiedział Healy.

Przypomnijmy, że wcześniej z londyńskim zespołem związali się: Aaron Hughes, Steven Davis (obaj Aston Villa), Diomansy Kamara (WBA), Chris Baird (Southampton).
Więcej na temat: Anglia

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Joe Willock przeżył chwile grozy. Wypadek piłkarza Arsenalu [WIDEO] Joe Willock przeżył chwile grozy. Wypadek piłkarza Arsenalu [WIDEO] Premier League: Na razie tylko te DZIESIĘĆ klubów zagra z kibicami [OFICJALNIE] Premier League: Na razie tylko te DZIESIĘĆ klubów zagra z kibicami [OFICJALNIE] Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy