Henrichs na celowniku United

Henrichs na celowniku United
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Tuttomercatoweb

José Mourinho rozważa sprowadzenie latem obrońcy Bayeru Leverkusen, Benjamina Henrichsa.

20-latek zadebiutował w ekipie „Aptekarzy” już w zeszłym sezonie, ale to w obecnych rozgrywkach stał się podstawowym graczem zespołu. Swoimi występami piłkarz zapracował na powołanie do reprezentacji Niemiec, a także zwrócił uwagę większych klubów. Poważnie zainteresowany jego sprowadzeniem ma być José Mourinho, który chce wzmocnić swoje szyki obronne.

Portugalczykowi zależy zwłaszcza na zwiększeniu wyboru na skrzydłach defensywy i jego zdaniem Henrichs byłby idealnym kandydatem. Piłkarz z powodzeniem może grać na obu bokach obrony, a w razie konieczności również w środku pola. „Tuttomercatoweb” informuje, że „Czerwone Diabły” szykują ofertę za zawodnika, ale czeka je konkurencja ze strony Bayernu, który widzi w nim następcę Philippa Lahma, oraz Interu.

Kontrakt Henrichsa obowiązuje do połowy 2020 roku, dlatego Bayer zamierza spokojnie rozważyć nadesłane oferty. Piłkarz może kosztować potencjalnego kupca około 25 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy