Henry: Nie myślę o emeryturze

Henry: Nie myślę o emeryturze
Redakcja
Redakcja
Źródło: ESPN

Thierry Henry przyznał, że nie planuje obecnie odejścia na emeryturę, dementując tym samym pogłoski pojawiające się w mediach.

W listopadzie ubiegłego roku dyrektor techniczny Red Bulls, Gerrard Houllier, zasugerował, iż może to być ostatni sezon 36-letniego Francuza w jego karierze. Jednak sam zainteresowany zaznacza, że nie chce w najbliższym czasie podejmować wiążącej decyzji o ewentualnym zawieszeniu butów na kołek.
 
- Został rok do końca mojego kontraktu, a ja wciąż czuję się dobrze - powiedział Henry w rozmowie z "Mundo Deportivo". - Mam zamiar z tego korzystać i zobaczymy, co dalej pod koniec roku. Sam wiesz, kiedy odczuwasz potrzebę, by powiedzieć sobie dość. Kiedy tak będzie, skończę karierę, ale jak na razie nie mam tego uczucia - stwierdził Francuz, potwierdzając, że nie zamierza rozważać swojej przyszłości przed startem nowego sezonu.
 
Henry odniósł się także do swoich planów po zakończeniu kariery oraz tego, czy planuje powrót do swojej ojczyzny:
 
- Kiedy odejdę, myślę że w pewien sposób zostanę przy piłce - wyznał były as Arsenalu i Barcelony. - W Nowym Jorku  czuję się dobrze, ale to Londyn jest moim życiem. Mam tam córkę i dom. Wydaje mi się, że moja przyszłość jest związana właśnie z tym miastem.
 
Henry do Red Bulls przeszedł w 2010 roku z Barcelony. W ubiegłym sezonie pomógł swojej drużynie wygrać trofeum za najlepszy rekord w rundzie zasadniczej, a także został uhonorowany nagrodą dla najlepszego zawodnika ligi MLS, przyznawaną przez telewizję ESPN.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United Zaskoczenie w rosyjskiej ekstraklasie. Zakontraktowano 23-letniego debiutanta ze świata futsalu [OFICJALNIE] Zaskoczenie w rosyjskiej ekstraklasie. Zakontraktowano 23-letniego debiutanta ze świata futsalu [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy