Hertha szykuje wielką ofensywę transferową i nowego trenera?!

Hertha szykuje wielką ofensywę transferową i nowego trenera?!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Kicker

Hertha zalicza drugi sezon z rzędu z wynikami poniżej oczekiwań władz klubu i dlatego w zespole może dojść do kolejnych dużych zmian związanych z zatrudnieniem Ralfa Rangnicka i pozyskaniem Juliana Draxlera czy Papu Gómeza - poinformował „Kicker”.

Zespół z Berlina po przejęciu większościowego pakietu akcji przez biznesmena Larsa Windhorsta zamierzał włączyć się do walki o najwyższe cele na krajowym podwórku.

W tym celu przedstawiciele niemieckiego zespołu wyłożyli blisko 150 milionów euro na zakontraktowanie nowych zawodników i przynajmniej na razie nie mogą być zadowoleni z wykonanych wzmocnień, ponieważ drużyna prowadzona odpowiednio przez Jürgena Klinsmanna, Alexandra Nouriego i obecnie Bruno Labbadię prezentuje się dużo poniżej oczekiwań oraz plasuje na odległej 14. pozycji w tabeli Bundesligi.

Dziennikarze „Kickera” uważają, że ten stan rzeczy może doprowadzić do kolejnej już rewolucji w szeregach „Starej Damy”, która ma zostać zapoczątkowana od zatrudnienia Ralfa Rangnicka i sprowadzenia Juliana Draxlera z PSG czy Papu Gómeza z Atalanty Bergamo.

„Sport Bild” dodaje przy tym, że nadchodzący pojedynek przeciwko Werderowi Brema ma zadecydować o pozostawieniu lub zwolnieniu Labbadii z funkcji szkoleniowca Herthy.

Jednocześnie oba źródła zaznaczają, że zatrudnienie w jego miejsce wspomnianego 62-latka może okazać się trudne z kilku względów, które dotyczą między innymi możliwości przejęcia przez niego Chelsea oraz chęci przejęcia pełnej kontroli nad pionem sportowym.

W przypadku dwóch wymienionych ofensywnych zawodników miały zostać nawiązane pierwsze kontakty z ich obecnymi pracodawcami w celu wybadania szans na ich sprowadzenie w końcówce trwającego okna transferowego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy