HISZPANIA: Uraz Jordiego Alby

HISZPANIA: Uraz Jordiego Alby
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: RFEF

Zawodnik FC Barcelona Jordi Alba nabawił się urazu stopy w spotkaniu towarzyskim Hiszpanii z Salwadorem.

Uraz obrońcy „La Roja” nie jest jednak na tyle groźny, by wyeliminować go z udziału w Mistrzostwach świata. Lekarze reprezentacji Hiszpanii będą monitorować jego sytuację do piątkowego spotkania mistrzów z wicemistrzami świata, Holandią.

Po spotkaniu z Salwadorem selekcjoner hiszpańskiej drużyny narodowej uspokajał kibiców mówiąc, że uraz Alby to nic poważnego. Obrońca na pewno nie doznał kontuzji żadnego z mięśni w starciu z Arturo Alvarezem. Powodem dyskomfortu Alby mogą być… nowe buty, których będzie używał Hiszpan na boisku.

Sztab szkoleniowy reprezentacji Hiszpanii będzie jednak chuchał na zimne, gdyż strata podstawowego bocznego obrońcy przed samym rozpoczęciem mundialu mogłaby mieć negatywny wpływ na drużynę. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hitowa wymiana z udziałem Cristiano Ronaldo?! Hitowa wymiana z udziałem Cristiano Ronaldo?! Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy