HISZPANIA: Uraz Jordiego Alby

HISZPANIA: Uraz Jordiego Alby
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: RFEF

Zawodnik FC Barcelona Jordi Alba nabawił się urazu stopy w spotkaniu towarzyskim Hiszpanii z Salwadorem.

Uraz obrońcy „La Roja” nie jest jednak na tyle groźny, by wyeliminować go z udziału w Mistrzostwach świata. Lekarze reprezentacji Hiszpanii będą monitorować jego sytuację do piątkowego spotkania mistrzów z wicemistrzami świata, Holandią.

Po spotkaniu z Salwadorem selekcjoner hiszpańskiej drużyny narodowej uspokajał kibiców mówiąc, że uraz Alby to nic poważnego. Obrońca na pewno nie doznał kontuzji żadnego z mięśni w starciu z Arturo Alvarezem. Powodem dyskomfortu Alby mogą być… nowe buty, których będzie używał Hiszpan na boisku.

Sztab szkoleniowy reprezentacji Hiszpanii będzie jednak chuchał na zimne, gdyż strata podstawowego bocznego obrońcy przed samym rozpoczęciem mundialu mogłaby mieć negatywny wpływ na drużynę. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy