Hiszpański napastnik blisko Sevilli

Hiszpański napastnik blisko Sevilli
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: sevilla

Santiago Mina Lorenzo, znany szerzej jako Santi Mina, może dołączyć do Sevilli.

19-latek uchodzi za duży talent, a w dodatku mimo młodego wieku udało mu się wywalczyć miejsce w składzie Celty i to wówczas, gdy rozgrywano kolejki rozstrzygające o układzie tabeli. Na początku maja Hiszpan dokonał także prestiżowego wyczynu - strzelając cztery gole Rayo, stał się najmłodszym piłkarzem w historii Primera División, który może pochwalić się takim osiągnięciem.

Najnowsze informacje sugerują, że negocjacje w sprawie sfinalizowania transakcji wkraczają w decydującą fazę. Dużą rolę w pozytywnym zakończeniu rozmów mogą odegrać dobre relacje pomiędzy klubami, których efektem jest wypożyczenie Iago Aspasa do Celty.

Mina to etatowy, młodzieżowy reprezentant kraju.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy