Hitowy powrót Edinsona Cavaniego do Ligue 1?!

Hitowy powrót Edinsona Cavaniego do Ligue 1?! fot. Russell Hart/Focus Images/MB Media/PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nice-matin

Edinson Cavani zakończył swój pobyt w Manchesterze United i jest obecnie na etapie analizowania ofert. Niebawem takową złożyć może mu OGC Nice - podaje „Nice-matin”.

Przed laty w klubie, którego właścicielem jest piekielnie bogaty Jim Ratcliffe, występowali Hatem Ben Arfa czy Mario Balotelli. Jean-Pierre’owi Rivère’owi ponownie marzy się transfer kogoś z dużym nazwiskiem.

Jak informuje „Nice-matin”, prezydent OGC Nice wpadł na pomysł sprowadzenia Edinsona Cavaniego i choć do transferu daleka droga, nie można wykluczyć takiego ruchu.

„El Matador” ma świetne wspomnienia z Francji, w której w latach 2013-2020 występował w Paris Saint-Germain i opuścił tę ekipę jako jej najlepszy strzelec w historii.

W tej chwili zainteresowanie Urugwajczykiem wykazują Valencia, Salernitana czy Rayo Vallecano, a sam piłkarz najchętniej zawitałby do Hiszpanii. Przekonanie go do ponownego przyjazdu na Sekwanę nie będzie zatem łatwe.

Dziennik przekuje, że plany Luciena Favre’a częściowo pokrywają się z pomysłem sternika „Le Gym”.

Chce on dodać bowiem drużynie doświadczenia, a 35-letni autor 138 goli w Ligue 1 wydaje się być idealnym kandydatem do takiej roli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy