Hitowy transfer Allana w ramach Serie A?!

Hitowy transfer Allana w ramach Serie A?! fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Italia | Alfredo Pedullà

Włoskie media przekonują, że SSC Napoli nie wiąże przyszłości z Allanem. W związku z tym Brazylijczyk może zmienić klub jeszcze podczas trwającego okna transferowego, a w grę wchodzą przenosiny m.in. do Interu Mediolan czy Juventusu.

„Błękitni” nie tak dawno sprowadzili Diego Demme oraz Stanislava Lobotkę, a więc dwóch graczy występujących na tej samej pozycji co 29-latek z Kraju Kawy. To może zastanawiać, tym bardziej że ośmiokrotny reprezentant „Canarinhos” nie miał ostatnimi czasy po drodze czy to z właścicielem klubu, czy też kibicami ekipy spod Wezuwiusza.

Jak się okazuje, SSC Napoli zaczęło powoli otwierać się na sprzedaż swojego zawodnika i to, co jeszcze rok temu wydawało się mało prawdopodobne (niedoszły transfer do Paris Saint-Germain), wkrótce może stać się faktem. Stacja Sky Sport Italia oraz dziennikarz Alfredo Pedullà informują zgodnie, że poważne zainteresowanie Allanem wykazuje Inter Mediolan. Co więcej, oba kluby już rozpoczęły rozmowy, które mogą przynieść transfer jeszcze przed końcem stycznia.

Według pierwszego ze źródeł w grę wchodzi wymiana, w ramach której do neapolitańczyków miałby dołączyć Matías Vecino, nieco bardziej wstrzemięźliwy w tej kwestii pozostaje jednak Pedullà. Z drugiej strony dziennikarz dodaje, że doświadczonego pomocnika na swoich radarach mają jeszcze Juventus oraz PSG, a operacja w ostateczności może zostać przeprowadzona latem.

Allan w bieżącym sezonie wziął udział w 20 spotkaniach i zanotował w tym czasie trafienie oraz asystę. Jego umowa wygasa 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy