Hitowy transfer Allana w ramach Serie A?!

Hitowy transfer Allana w ramach Serie A?! fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Italia | Alfredo Pedullà

Włoskie media przekonują, że SSC Napoli nie wiąże przyszłości z Allanem. W związku z tym Brazylijczyk może zmienić klub jeszcze podczas trwającego okna transferowego, a w grę wchodzą przenosiny m.in. do Interu Mediolan czy Juventusu.

„Błękitni” nie tak dawno sprowadzili Diego Demme oraz Stanislava Lobotkę, a więc dwóch graczy występujących na tej samej pozycji co 29-latek z Kraju Kawy. To może zastanawiać, tym bardziej że ośmiokrotny reprezentant „Canarinhos” nie miał ostatnimi czasy po drodze czy to z właścicielem klubu, czy też kibicami ekipy spod Wezuwiusza.

Jak się okazuje, SSC Napoli zaczęło powoli otwierać się na sprzedaż swojego zawodnika i to, co jeszcze rok temu wydawało się mało prawdopodobne (niedoszły transfer do Paris Saint-Germain), wkrótce może stać się faktem. Stacja Sky Sport Italia oraz dziennikarz Alfredo Pedullà informują zgodnie, że poważne zainteresowanie Allanem wykazuje Inter Mediolan. Co więcej, oba kluby już rozpoczęły rozmowy, które mogą przynieść transfer jeszcze przed końcem stycznia.

Według pierwszego ze źródeł w grę wchodzi wymiana, w ramach której do neapolitańczyków miałby dołączyć Matías Vecino, nieco bardziej wstrzemięźliwy w tej kwestii pozostaje jednak Pedullà. Z drugiej strony dziennikarz dodaje, że doświadczonego pomocnika na swoich radarach mają jeszcze Juventus oraz PSG, a operacja w ostateczności może zostać przeprowadzona latem.

Allan w bieżącym sezonie wziął udział w 20 spotkaniach i zanotował w tym czasie trafienie oraz asystę. Jego umowa wygasa 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy