Hitzfeld radzi Shaqiriemu

Hitzfeld radzi Shaqiriemu fot. Transfery.info
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: tz-online

Ottmar Hitzfeld, selekcjoner reprezentacji Szwajcarii i były trener m.in. Bayernu Monachium, radzi Xherdanowi Shaqiriemu, aby ten pozostał w klubie ze stolicy Bawarii.

Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, jakoby Shaqiri myślał o odejściu z drużyny Bayernu Monachium. Powodem takich myśli Szwajcara jest podobno jego pozycja w zespole Pepa Guardioli. 22-latek nie ma szans na regularną grę w zespole mistrzów Niemiec.

Sprzedaż Shaqiriego jest jednak raczej mało prawdopodobna o czym poinformował Matthias Sammer. - Nie myślimy o jego odejściu. Nie ma takiej opcji, że go sprzedamy - przekonuje dyrektor sportowy Bayernu.

Głos w tej sprawie zabrał też Ottmar Hitzfeld. - On jest obecnie w najlepszym klubie świata i ma na pewno wystarczające umiejętności, żeby wywalczyć sobie miejsce w składzie. Xherdan potrzebuje cierpliwości - mówi niemiecki trener.

- Jestem zwolennikiem wypełniania kontraktów i walki o swoją pozycję w drużynie - oświadczył selekcjoner reprezentacji Szwajcarii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy