Hleb w Ekstraklasie?!

Hleb w Ekstraklasie?!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Piotr Koźmiński, Przemysław Michalak

Aleksandr Hleb jest kuszony przez Sandecję.

Dziś rano dziennikarz Piotr Koźmiński poinformował, że wspomniany piłkarz ma ofertę z Ekstraklasy, ale póki co jest ona za niska. Nieujawniony klub proponuje Białorusinowi siedem tysięcy euro netto miesięcznie, podczas gdy 36-latek oczekuje minimum dziesięciu tysięcy.

Początkowo nie było wiadomo, który zespół stara się o sprowadzenie byłego piłkarza Arsenalu czy Barcelony, ale wątpliwości rozwiał na Twitterze Przemysław Michalak. Zdaniem dziennikarza 2x45.info, jest nim Sandecja. Ta sama, która niedawno sprowadziła na testy Freddy'ego Adu, by chwilę później je odwołać.

Pojawienie się Hleba w beniaminku Ekstraklasy byłoby dużym wydarzeniem, chociaż ofensywny pomocnik w ostatnich latach nie zachwycał swoimi występami. Czy to w BATE, czy też ostatnio w Krylji Sowietow. Reprezentant kraju ma także inne propozycje, więc nawet jeśli nowosączanie poprawią warunki, transfer nie będzie przesądzony.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego Aston Villa gotowa zaakceptować ofertę Manchesteru City za Jacka Grealisha Aston Villa gotowa zaakceptować ofertę Manchesteru City za Jacka Grealisha

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy