Honda przeniesie się do Hiszpanii?

Honda przeniesie się do Hiszpanii?
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Super Deporte

Najnowsze doniesieni wskazują, że Keisuke Honda może latem zamienić Mediolan na Walencję.

Pomocnik, który w następnym miesiącu skończy 31 lat, wzbudził zainteresowanie Levante. Drużyna spędziła ubiegły sezon w LaLiga2, ale już po roku absencji wróci od sierpnia do najwyższej klasy rozgrywkowej w Hiszpanii, gdzie chciałaby ze spokojem się utrzymać. Z tego powodu „Granotas” zwrócili swój wzrok w kierunku Japończyka, który ma również propozycje z Major League Soccer.

Wraz z końcem czerwca wygasa kontrakt rozgrywającego z zespołem z San Siro, ale nie będzie on miał szans na jego przedłużenie. Do tej pory wydawało się, że przeniesie się za Ocean Atlantycki do Stanów Zjednoczonych, jednak w obliczu zainteresowania Levante, być może będzie chciał jeszcze trochę pograć na wyższym poziomie i przeniesie się z Półwyspu Apenińskiego na Półwysep Iberyjski.

Nie miał w ostatnim roku zbyt wielu szans do gry w Milanie, dla którego stał się etatowym rezerwowym i pojawił się tylko siedem razy na murawie w Serie A i Coppa Italia. Choć to nie wygląda tak tragicznie w porównaniu do jego minut, których uzbierał w tym czasie tylko 98.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy