Honda przeniesie się do Hiszpanii?

Honda przeniesie się do Hiszpanii?
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Super Deporte

Najnowsze doniesieni wskazują, że Keisuke Honda może latem zamienić Mediolan na Walencję.

Pomocnik, który w następnym miesiącu skończy 31 lat, wzbudził zainteresowanie Levante. Drużyna spędziła ubiegły sezon w LaLiga2, ale już po roku absencji wróci od sierpnia do najwyższej klasy rozgrywkowej w Hiszpanii, gdzie chciałaby ze spokojem się utrzymać. Z tego powodu „Granotas” zwrócili swój wzrok w kierunku Japończyka, który ma również propozycje z Major League Soccer.

Wraz z końcem czerwca wygasa kontrakt rozgrywającego z zespołem z San Siro, ale nie będzie on miał szans na jego przedłużenie. Do tej pory wydawało się, że przeniesie się za Ocean Atlantycki do Stanów Zjednoczonych, jednak w obliczu zainteresowania Levante, być może będzie chciał jeszcze trochę pograć na wyższym poziomie i przeniesie się z Półwyspu Apenińskiego na Półwysep Iberyjski.

Nie miał w ostatnim roku zbyt wielu szans do gry w Milanie, dla którego stał się etatowym rezerwowym i pojawił się tylko siedem razy na murawie w Serie A i Coppa Italia. Choć to nie wygląda tak tragicznie w porównaniu do jego minut, których uzbierał w tym czasie tylko 98.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Ødegaard ma opcję przeprowadzki do Premier League Real Madryt: Ødegaard ma opcję przeprowadzki do Premier League Milik pokonał ostatnią przeszkodę. Transfer nieunikniony Milik pokonał ostatnią przeszkodę. Transfer nieunikniony Inter Mediolan ma nowy pomysł na pozbycie się Eriksena. Włosi chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu Inter Mediolan ma nowy pomysł na pozbycie się Eriksena. Włosi chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu Real Madryt: Ødegaardowi najbliżej do Sevilli Real Madryt: Ødegaardowi najbliżej do Sevilli Kłopoty Breela Embolo. Policja uważa, że to on uciekał przed nią przez dach Kłopoty Breela Embolo. Policja uważa, że to on uciekał przed nią przez dach Reprezentacja Polski: Zbigniew Boniek wykluczył jednego z kandydatów na nowego selekcjonera Reprezentacja Polski: Zbigniew Boniek wykluczył jednego z kandydatów na nowego selekcjonera Jon Flanagan nie przeszedł testów medycznych Jon Flanagan nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy